×
 • Slide
  مقوم الأسنان المعوجة
  Eren GÜRSES
 • Slide
  Gürses Dental
  Ağız ve Diş Sağlığı
 • Slide
  Gürses Dental
  Diş Tedavileri
Yorum

علم تقويم الأسنان المعوجة

IMPLANT

بديل؛ بدلة

جماليات

الزركونيوم

CHANNEL

طب أسنان الأطفال

WHITENING

الأسنان

PERİODONTOLOJİ

Randevu

تقويم الأسنان / العلاجات

أمراض اللثة / العلاجات

تبييض الأسنان تبييض / العلاجات

دفن 20 أسنان / العلاجات

الزركونيوم الأسنان / العلاجات

قناة الجذر العلاج حشو الأسنان / العلاجات

أسنان اصطناعية / العلاجات

الهدف من الأطراف الصناعية هو استعادة الوظائف المفقودة للمريض وفي نفس الوقت تصحيح الكلام المصاب وتحسين المظهر الجمالي. مع هذه التطبيقات ، يتم تصحيح صحة الفم المفقودة إلى حد كبير ، ويتم توفير الدعم النفسي للأفراد الذين يتعين عليهم التعايش مع أسنان مفقودة أو مدمرة. وذلك لأن وظائف الأفراد الذين يعانون من مشاكل جمالية في أسنانهم مثل الكلام والضحك تتأثر أيضًا بهذا الاضطراب. هذا ، بالإضافة إلى الاضطرابات الوظيفية ، يمكن أن يسبب ضررا للثقة بالنفس عند البشر. إنها لحقيقة أن العديد من الأطراف الصناعية المصنّعة لهؤلاء الأشخاص توفر تحسينًا في نوعية الحياة.

طب أسنان الأطفال / العلاجات

ركن الصحة
Kayseri İmplant
...
اقرأ المزيد
Ortodonti Kayseri
...
اقرأ المزيد
تعليقات
" Eren hocam selam ve sevgiler. Ben diş teli takılan Emre Uğuz'un babasıyım. Çalışma ve samimi davranışınız için çok teşekkür ederim. Başarı ve sevgiler sunarım. Kurs süresi boyunca eğitimlerden çok memnun kaldım. Fiyat açıısndan da tercih ettim. "
Yunus Uğuz
" Sayın hocam kızımın dişlerinin tedavisinde yardımcı olduğunuz için size en içten dileklerimle teşekkür ediyorum. Önce rabbimin sonra siz saygıdeğer hocaların sayesinde sağlığına kavuştu. İnsanları güldürdüğünüz için sizin de gülen yüzünüz solmasın. Saygılarımla… "
Murat SARICA
" Hani bir atasözü vardır. İş bilenin, kılıç kuşananınmış diye. Daha önceden de yorum yapmıştım. 4 çocuğumun üçünde de aşırı diş çarpıklığı problemi vardı. Görevim gereği bulunduğum illerde bir kaç doktora gittim. Mantıklı bir tedavi yolu belirtmediler. Son görev yerim olan Kayseri'ye atanmama müteakip araştırmaya başladım. İşin ehlidir diye gittiğim profesör çocuğun çenesini kesip metal ile çeneyi uzatacağım dedi. Şaşırdık. Çünkü dış görünüş itibariyle anormallik yoktu. Aşırı bir fiyat çıkarmıştı. Vesile olanlardan Allah razı olsun. Eren GÜRSES hocayla tanışmamıza müteakip muayene sonucu tedaviye yaklaşık bir buçuk yıl öncesi başladı. Şu an son aşamada kısmet olursa sonucu paylaşacağız. Kısacası, ne kesme ne de biçme misali kendi tedavi yöntemiyle tedaviyi bitirmek üzere. Sağolasın varolasın Eren GÜRSES hoca. İşin gücün rast gelsin. "
Halis KUZUCUOĞLU
" Eren Gurses hocam ben arda ust cene 3.sinif islemi bitti su anda tellimi takdini gelecek olan herkese tavsiyem gayet cana yakin %100 halktan cana yakin bir isinde profosyenel biri herkese simdiden iyi gulusler "
Arda Svg
عيادة جورس لطب الأسنان
Logo
حقوق الطبع والنشر لعام 2019 تحتفظ Gürses Dental بحقها في تغيير وتصحيح ونشر أي معلومات على موقعها الإلكتروني. المعلومات الواردة في الموقع هي للحصول على الدعم. ليس بديلاً عن الطبيب لفحص وتشخيص وتشخيص المريض للأغراض الطبية.
Web Tasarım_Medyatör